İŞKUR işçi alımı yeni duyurusu geldi, temizlik görevlisi - hasta danışmanı - ambulans şoförü - sağlık memuru alınacak

İŞKUR işçi alımı yeni duyurusu geldi, temizlik görevlisi - hasta danışmanı - ambulans şoförü - sağlık memuru alınacak

İŞKUR üzerinden hastane ilanları sürekli duyurulmaktadır. Birçok iş arayan vatandaş İŞKUR üzerinden bu ilanlara yoğun ilgi göstermektedir. Hastane personel alımları sürekli duyurulmaktadır. Şartları yerine getirdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR işçi alımı ilanlarını takip ederek, sizde işsiz kalmaktan kurtulabilirsiniz. Geçelim iş ilanı koşullarına...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), hastanelerde çeşitli pozisyonlar için sınavsız işçi alımları yapacağını duyurdu. İlanlarda, temizlik görevlisi, hasta danışmanı, ambulans şoförü, sağlık memuru gibi pozisyonlar için başvurular başlamıştır ve bu fırsatlar Türkiye'nin birçok ilinde geçerlidir. Söz konusu adayların ikamet şartı olmaksızın başvuru yapabilmeleri dikkat çekicidir.

Başvuracak adayların sağlıklı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve İŞKUR'a kayıtlı olması gerekmektedir. Söz konusu başvurdukları görevi yapmalarına engel bir durumlarının olmaması ve iyi iletişim becerilerine sahip olmaları beklenir.

Başvuru süreci, İŞKUR'un resmi web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilebilir ve adaylar, iş ilanlarına buradan ulaşabilirler. Başvuru yapmadan önce, ilanın gereklilikleri ve son başvuru tarihleri gibi detaylar dikkatle incelenmelidir.

İŞKUR HASTANE PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

Kaynak:MEB Hocam