Kamu çalışanlarına özel olarak sunulan düşük faizli ihtiyaç kredisi

Kamu çalışanlarına özel olarak sunulan düşük faizli ihtiyaç kredisi

Kamu çalışanlarına özel (öğretmen, memur, doktor, polis ve daha fazlası için) Halbank'tan düşük faizli özel ihtiyaç kredisi kampanyası! Kampanya detayları ve başvuru linki haberimizde..

Halkbank'tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi! kamuda çalışan kişiler için sunulan muhteşem bir kredi fırsatı. Bu kredi seçeneği, çeşitli geri ödeme seçenekleriyle ve cazip faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaya bire bir..

Ödeme seçenekleri arasında aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli veya üç ayda bir eşit taksitli seçenekler bulunmaktadır. Kredi miktarı ve vadesine bağlı olarak ödeme planları belirlenir.

Kamu çalışanlarına özel krediye 30 bin lira üzerinden 36 ay vade olarak örnek vermek istedik. 30 bin liranın faiz oranı ve aylık taksit tutarı aşağıdaki tabloda yer almaktadır...

Kredi başvuruları, Halkbank'ın internet şubesi, mobil şubesi veya fiziki şubeleri aracılığıyla yapılabilmektedir.

Başvuruda bulunabilmek için müşterilerin belirli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartlar arasında banka ile ilişkili hesap açma, kredi kartı alma, otomatik ödeme talimatı verme, hayat sigortası yaptırma ve Halkbankın dijital platformlarına üyelik gibi kriterler yer almaktadır..

Daha fazla detay ve kredi başvurusu için: www.halkbank.com.tr

Kaynak:Haber Merkezi